Współpraca

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań biznesowych w zakresie sprzedaży i dystrybucji produktów. Naszym długofalowym i nadrzędnym celem jest całkowite wyparcie z rynku olejków syntetycznych oraz rozcieńczonych, nieuczciwie nazywanych 100% naturalnymi. Sami jednak tego nie dokonany. Życzylibyśmy sobie aby w każdym większym mieście Polski posiadać oficjalnego dystrybutora, tak aby nasze produkty dotarły do klientów z całego kraju dowodząc swej wartości, najwyższą jakością.

 

Przygotowaliśmy kilka wariatów współpracy, są to rozwiązania które przyniosą wymierne korzyści dla każdej ze stron i pozwolą wspólnie osiągnąć wyznaczone cele. Naszym dystrybutorom oferujemy jasną oraz profesjonalną współpracę, opartą na wzajemnym wsparciu i uczciwości w biznesie. Po wstępnych rozmowach podajemy do informacji wszelkie koszty związanie z importem, kontrolą jakości i dostosowaniem do sprzedaży naszych olejków, po czym wspólnie ustalamy zasady oraz warunki współpracy. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i propozycje.

 

Nasze olejki eteryczne to idealny produkt dla SPA, salonów masażu oraz saun. Każdy może skomponować idealną dla siebie mieszankę aromatyczną w zależności od tego jakich efektów oczekuje, a także poprzez zakup zabrać ulubiony zapach do domu. Nasze produkty skierowane są również dla perfumerii, hoteli, aptek, kwiaciarni, sklepów zielarskich, mydlarni a także firm i sklepów wykorzystujących aromamarketing. Wyróżniają się elegancką oprawą i najwyższą jakością, która zawsze jest dla nas priorytetem.

Jesteśmy otwarci na zagraniczną współpracę, gdzie nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom odbiorców możemy wykonywać indywidualny projekt etykiet oraz opakowań. Często korzystają z tej możliwości hotele, dla których ważne są detale i które chcą zaoferować klientom produkty pod własną marką.  Istnieje także możliwość nabycia olejków w neutralnych opakowaniach, dzięki czemu odbiorcy mogą je dowolnie etykietować.

 

Nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami ale również z pasjonatami. Jeśli wyznają Państwo podobne zasady: uczciwości i wzajemnego szacunku w biznesie i tak jak my czerpią inspirację z natury ceniąc ją za dobrodziejstwa jakie nam oferuje zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@damai.com.pl rozważymy każdy propozycję i wspólnie ustalimy najdogodniejsze rozwiązanie.

 

Zostań naszym partnerem !

© DAMAI Essential Oils 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.  -  KONTAKT