O nas

Tematyką olejków eterycznych zajmujemy się od 2009 roku, kiedy to podczas podróży do Indii sami przekonaliśmy się o ich skuteczności - dzięki olejkowi z mięty pieprzowej migrenowy ból głowy po podróży samolotowej minął jak ręką odjął. Wtedy narodził się pomysł aby sprowadzić te produkty do Europy. Rozpoczęliśmy poszukiwania kolejnych zapachów. Od tego czasu bardzo starannie dobieramy naszych dostawców. Podstawowymi kryteriami są: uczciwość, nastawienie na klienta i najwyższa jakość towaru, pozyskiwanego z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Naszymi dostawcami nie są wielki koncerny, gdzie w pogoni za zyskami jakość jest wątpliwa, korzystamy z małych wytwórców, często są to rodzinne firmy, w których to tajniki pozyskiwania olejków eterycznych przekazywano z pokolenia na pokolenie.

 

Wyznaczyliśmy sobie misję aby zapewnić wszystkim klientom dostęp do najwyższej jakości wyciągów roślinnych pochodzących z najodleglejszych zakątków świata. Stawiamy sobie za cel dostarczenie Państwu produktów pierwszej klasy, maksymalnie skoncentrowanych. Przywiązujemy ogromną wagę do uczciwości i moralności w biznesie dzięki czemu zawartość każdej buteleczki to pewna jakość. Damai to esencja natury zamknięta w butelce, dlatego w codziennej pracy dbamy aby trafiały do nich jedynie w pełni naturalne i czyste wyciągi z roślin bo tylko takie gwarantują pożądane efekty podczas stosowania. Olejki eteryczne Damai powstały w warunkach respektowania rygorystycznych zasad ochrony środowiska. Jest to produkt luksusowy bo w pełni naturalny. Do jego wytworzenia zostały użyte jedynie starannie wyselekcjonowane części roślin celem uzyskania jakości terapeutycznej. Materiał roślinny pochodzi z ekologicznych plantacji bądź dziko rosnących roślin na których nierabunkowy zbiór wydawane są pozwolenia ilościowe. Naszym długofalowym celem jest wyparcie z rynku produktów podrabianych, syntetycznych oraz rozcieńczonych, nieuczciwie nazywanych 100% naturalnymi. Natura jest dla nas inspiracją, szanujemy ją a ona w zamian daje nam to co najcenniejsze.

 

Chcemy, żeby nasza firma kojarzyła się Państwu przede wszystkim z lojalnością, uczciwością i pięknym zapachem, aby w codziennej pogoni i rutynie zatrzymać się na moment i pozwolić sobie na chwilę luksusu. Olejki Damai zabiorą Państwa w niesamowitą podróż pełną niezapomnianych doznań. Naszym życzeniem jest by zaoferować nie tylko najlepszy towar ale i profesjonalną obsługę popartą wiedzą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Staramy się stale poszerzać ofertę aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie i mógł skorzystać z tak ogromnego potencjału olejków eterycznych. Ciągle pogłębiamy wiedzę na temat tajników aromaterapii by służyć radą i informacją w doborze produktów. Dbamy także o to aby olejki trafiały do Państwa w estetycznej i unikatowej formie tak by każdy z klientów poczuł się wyjątkowo nabywając nasze produkty.

 

Zapraszamy do aromatycznego świata i dziękujemy za Państwa zaufanie.

 

© DAMAI Essential Oils 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.  -  KONTAKT